REGULAMIN REZERWACJI I NOCLEGU.

KAŻDA OSOBA ZAINTERESOWANA NOCLEGIEM W NASZYM OBIEKCIE MA OBOWIĄZEK ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM NA ETAPIE REZERWACJI.

REGULAMIN NOCLEGU W OBIEKCIE DOBRANOCKA:

 1. Doba hotelowa trwa w godz. 14.00- 12.00.
 2. O skróconym pobycie (niż ten na który była rezerwacja) należy poinformować wcześniej, co najmniej 24h przed wyjazdem. Brak takiej informacji skutkuje zapłatą za cały okres  wcześniejszej rezerwacji.
 3. O przedłużonym pobycie (niż ten na który była rezerwacja) należy poinformować wcześniej,  co najmniej 24h. Brak takiej informacji może skutkować brakiem wolnego pokoju.
 4. Rezerwacja, która została zrobiona w dniu przyjazdu po godz. 14-tej nie może być anulowana. Za taką rezerwację Klient zobowiązany jest zapłacić.
 5. Na terenie obiektu obowiązuje cisza nocna w godzinach 22.00 – 6.00
 6. Za klucze do drzwi wejściowych oraz pokoju odpowiada osoba, która je otrzymała. Koszt zgubionych kluczy wynosi 100 zł.
 7. W obiekcie obowiązuje KATEGORYCZNY ZAKAZ PALENIA. Kara za palenie w obiekcie to 200 zł., które będzie niezwłocznie egzekwowane .
 8. W obiekcie obowiązuje ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU w częściach wspólnych budynku oraz zakaz organizowania jakichkolwiek imprez alkoholowych bez zgody właściciela. Kara za spożywanie alkoholu w miejscach wspólnych wynosi 200 zł.
 9. Osoby nadużywające alkoholu lub uciążliwe dla innych lokatorów będą usuwane z obiektu poprzez interwencję odpowiednich służb.
 10. W obiekcie obowiązuje zasada wzajemnego szacunku do siebie.
 11. Szanuj rzeczy udostępnione przez obiekt. Za wszelkie poczynione szkody odpowiada każdy z osobna, za co będzie obciążony finansowo.
 12. Lodówki są ogólnodostępne. Każdy lokator korzysta z nich z własnej woli. Nie odpowiadamy za ewentualne braki pozostawionego jedzenia.
 13. Obiekt jest monitorowany z możliwością obrazu online na żywo.